Hakkımızda

2011 yılından beri toptan ve perakende işletmelere verdiğimiz hizmet tecrübesiyle Turna Yazılım olarak her zaman yanınızdayız, Turna Yazılım Ön Muhasebe programı ile, çok iyi muhasebe bilgisi olmadan rahatlıkla kullanılabilecek şekilde kullanıcı dostu olarak geliştirilmiştir. 1 Milyona yakın Kırtasiye, Kitap, Oyuncak ve Market Stokları ile işinize hız katmaktayız.

Turna Yazılım olarak, İşletmenizin ihtiyaçlarına daha kapsamlı çözümler sunmak amacıyla muhasebe programımızı sürekli olarak geliştirmekte ve güncellemekteyiz. İşletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda Ön Muhasebe programlarına entegre şekilde çalışan hızlı satış programı, e-dönüşüm (e-fatura, e-arşiv fatura, e-irsaliye, e-müstahsil) programı, personel takip Modülü geliştirerek kullanıcılarımıza sunduk. Turna Yazılım, müşterilerine e-dönüşüm paketi kapsamında e-faturaya geçiş ve e-arşiv faturaya geçiş imkanı sunmaktadır.

Kırtasiye, Kitap ve Oyuncak Sektörlerinde Türkiye genelinde Turna Yazılım olarak çok iyi yerdeyiz. Hazır Stok alt yapımız sayesinde siz barkodu okutun stoklarınız otomatik açılsın. Size sadece Fiyatları güncellemesi kalsın.

İşletmelerinizin Gelir ve Giderlerini daha iyi takip edebilmenizin için Turna Yazılım olarak kendimizi sürekli olarak geliştirip size en iyi çözümler sunmak için çalışıyoruz.