Restoran Takip Programı

Turna Yazılım hızlı satış programı; anlaşılır ve kolay kullanılabilir özelliği ile cafe, restoran vb. işletmelerde, adisyon ve tüm ticari işlemlerinizi pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.İstediğiniz masaya iskonto uygulayabilir, müşteriniz hesap istediğinde masaya ait adisyonu yazıcıdan çıkartabilirsiniz

Hızlı Satış Paneli Özellikleri

Ön Muhasebe Programıyla Tam Entegrasyon Çalışma
Muhasebe Programı vasıtasıyla kendi bünyenizde gelir-gideri takip etmek kolaylaşır. Muhasebe Programıyla entegre çalışması, carilerinizi, stoklarınızı, taksitlerinizi, faturalarınızı, çeklerinizi teklif ve siparişlerinizi takip edebilirsiniz. Tüm stok takibinizin, satışlarınızın takibini sağlar.
Yazarkasa Pos
Yapılan nakit hızlı satış işleminde müşteriniz ile alakalı yazar kasa pos cihazıyla birlikte fiş verebilirsiniz. Ayrıca Kredi kartı ödemesinde yapılan çalışmada işlem bilgisi ardından kredi kartını cihaza okutarak kredi kartı satışınızı da hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı satış programımız Hugin yazar kasa pos cihazı ile entegrasyonu sağlanmıştır.
Tek Butonla Kredi Kartı / Nakit Satış
Hızlı satış ekranının genel kolay kullanım özelliğiyle sizlere tek tuşla işlemlerinizin gerçekleştirilmesini sağlar. Nakit ya da kredi kartı satış işlemi gerçekleştirilirken hızlı stok ürün ekleme hızlı para ekleme ve para üstünü görerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Müşteri Bekletme
Hızlı satış ekranının genel kolay kullanım özelliğiyle sizlere tek tuşla işlemlerinizin gerçekleştirilmesini sağlar. Nakit ya da kredi kartı satış işlemi gerçekleştirilirken hızlı stok ürün ekleme hızlı para ekleme ve para üstünü görerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Kolay Para Girişi
Satışlarınızda müşterilerinizin işlemini tam entegrasyon muhasebe programıyla hızlandırmak için para girişlerinde ister dokunmatik ekran ile ister mouse yardımıyla hızlı para seçmenizi sağlar.
Çoklu Ödeme
Satış ekranınızda müşterilerinizden gelen aynı ödemeleri hem nakit hem kredi kartı ödeme seçeneği ile sizler işleminizi kolay kullanımlı ekranlarımızda hızlandıracaksınız.
Ağ Üzerinden Çalışma
Ağ üzerinden birden fazla bilgisayar ile çalışmak sizlerin avantajınıza olacaktır. Hızlı Satışlarınız birden fazla kasadan yapıldığında ağ üzerinden çalışan program vasıtasıyla işlemleriniz anından tamamlanacaktır.
Para Üstü Takibi
Kullanıcı tarafından müşterilerden alınan paraların, para üstünü kolaylık ve hızlıca verilmesini ekranda anında gösterilmesidir.
Fiş ve Fatura Yazdırabilme
Hızlı satışlarınızda müşterilerinize anında işlem fişi verebilir veya fatura kesebilirsiniz.
Dokunmatik Ekran Özelliği
Hızlı satış ekranında perakende satış yapan firmalar için kolaylık sağlayan dokunmatik ekran çalışmasıyla işleriniz hız kazanır.
Barkod Okuyucu Entegre
Perakende sektörünün en çok ihtiyacı olan Barkod Okuyucu entegre sistemiyle işleriniz hızlansın.
Fiyat Gör Entegre
Ürünlerinize ait fiyatları görebilirsiniz.

Her İhtiyacı Karşılayacak Özel Modüller